Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. e-nitiative kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

Company details
Laska Computers
Aletta Jacobslaan 3
1277 CP HUIZEN

Mailing address
PO Box 335
1270 AH HUIZEN
Netherlands

Email Us
info@laska.nl

Phone
035-5243553

VAT No
NL -001504242B88

KVK No
32052711

curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t
Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX SC Connector

Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX SC Connector

 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€383,50€464,03
Totaal:€383,50€464,03
Referentie: AT-DMC100/SC-50
Taal: UK

Uitgebreide beschrijving

Inleiding

De AT-DMC100 Fast Ethernet Media Converters behoren tot de kleinste media converters verkrijgbaar in de markt! Met slechts 3.79 cm breed, 9,14 cm diep en 3,39 cm hoog passen deze media converters gemakkelijk in de palm van uw hand. Naast het feit dat deze serie over een compact formaat te beschikt - small carbon footprint - kan de AT-DMC serie ook gevoedt worden met de meegeleverde micro USB naar USB -kabel en rechtstreeks aangesloten worden op een laptop of pc. Dit bespaart installatietijd en bekabeling want er zijn geen verdere stroomaansluitingen noodzakelijk. De AT-DMC100/SC beschikt over een 100TX naar 100FX/SC aansluiting voor Multimode fiber tot 2 kilometer.

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

100 Mbit/s

Converter input interface

100Base-TX

Converter output interface

100Base-FX

Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden

100 Mbit/s

Packet forwarding rate (10 Mbps)

1488000 pps

Packet forwarding rate (100 Mbps)

148800 pps

Packet forwarding rate (1 Gbps)

14880 pps

Auto MDI/MDI-X

Ja

Rate limiting

Ja

Duplex systeem

Volledig, Half

Ondersteundende kabel types

Fiber

Poorten & interfaces

Vezel-optische connector

SC

Aansluiting voor netstroomadapter

Ja

Prestatie

Maximaal bereik

2000 m

Golflengte

1310 nm

Draad modus structuur

Multimode

Design

Intern

Nee

Gewicht en omvang

Breedte

31,8 mm

Diepte

91,4 mm

Hoogte

21,6 mm

Gewicht

113,39 g

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 40 įC

Temperatuur bij opslag

-15 - 65 įC

Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)

5 - 95 procent

Luchtvochtigheid bij opslag

5 - 95 procent

Hoogte, in bedrijf

0 - 3048 m

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter

Ja