Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. e-nitiative kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

Company details
Laska Computers
Aletta Jacobslaan 3
1277 CP HUIZEN

Mailing address
PO Box 335
1270 AH HUIZEN
Netherlands

Email Us
info@laska.nl

Phone
035-5243553

VAT No
NL -001504242B88

KVK No
32052711

curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t
Actassi FL-C Trunk MTP Female 1*12 Fibers to MTP Female 1*12 Fibers OM3 50m

Actassi FL-C Trunk MTP Female 1*12 Fibers to MTP Female 1*12 Fibers OM3 50m

 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€1.355,11€1.639,69
Totaal:€1.355,11€1.639,69
Referentie: VDILL034D4D0050
Taal: UK

Uitgebreide beschrijving

Kenmerken

Snoerlengte

50 m

Aansluiting 1

MTP

Aansluiting 2

MTP

Aansluiting 1 type

Mannelijk

Aansluiting 2 type

Mannelijk

Type glasvezel

OM3

Kleur van het product

Aqua-kleur

Ondersteunde golflengten

850 nm

Verlies van insertion

0,5 dB

Reflectieverlies

20 dB

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

-10 - 60 įC

Temperatuur bij opslag

-25 - 70 įC

Gewicht en omvang

Diameter van de kabel

3,8 mm

Verpakking

Aantal per verpakking

1 stuk(s)

Breedte verpakking

300 mm

Diepte verpakking

300 mm

Hoogte verpakking

50 mm

Gewicht verpakking

510 g