Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. e-nitiative kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

Company details
Laska Computers
Deltazijde 10b
1261ZM BLARICUM
Nederland

Email Us
info@laska.nl

Phone
035-5243553

VAT No
NL -001504242B88

KVK No
32052711

curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t
Actassi - Equipped Optic Cassette LC/MTP - 1U - OM4

Actassi - Equipped Optic Cassette LC/MTP - 1U - OM4

 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€413,11€499,87
Totaal:€413,11€499,87
Referentie: VDILC245C1C
Taal: UK

Uitgebreide beschrijving

Kenmerken

Aantal connectors

6

Aansluiting type

LC/MTP

Kleur van het product

Zwart, Magenta

Materiaal behuizing

Aluminium

Duplex

Ja

Categorie

OM4

Technische details

Naleving van duurzaamheid

Ja

Duurzaamheidscertificaten

REACH, RoHS

Gewicht en omvang

Breedte

105 mm

Diepte

124,5 mm

Hoogte

37 mm

Verpakking

Aantal per verpakking

1 stuk(s)

Breedte verpakking

190 mm

Diepte verpakking

140 mm

Hoogte verpakking

50 mm

Gewicht verpakking

1,7 kg